Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Чернігівський НМЦ зібрав на семінар профспілкових бухгалтерів з усієї України

Чотириденне навчання-підвищення кваліфікації бухгалтерів профспілкових організацій отримало назву “Реформи 2016: Новації податкового та іншого законодавства у фінансовій роботі профспілкової організації”. Проводили семінар позаштатні викладачі Центру освіти дорослих “Перспектива” НМЦ профспілок.

Географія учасників простиралася через Полтавщину, Донеччину, Харківщину, Дніпропетровщину, Запоріжжя та Київщину. Група складалася з представників різних галузевих профспілок. Що ж вивчали бухгалтери протягом протягом 23 - 26 лютого в Чернігові? Програма навчання була сформована таким чином, щоб дати учасникам максимально практичні знання та найсвіжішу інформацію, яка пов'язана з їх роботою.

Почалося навчання з огляду змін законодавства щодо соціально-трудових відносин та діяльності профспілкових організацій у 2016 році, а також питань нормативного та колдоговірного регулювання оплати праці. Дані інформаційні блоки провели Тамара Назіна — завідуюча відділом соціально-правового захисту і економічних питань Федерації профспілкових організацій Чернігівській області та Володимир Ковальчук — юрист Навчально-методичного центру профспілок.

Особливий інтерес учасників семінару викликав практикум бухгалтера-експерта Катерини Кручко: “Особливості ведення бухгалтерського, фінансового та податкового обліку профспілковими організаціями. Були розглянуті деякі нюанси документального оформлення:

Окремим важливим питанням семінару стала “Податкова реформа 2016: особливості застосування податкового та іншого законодавства у діяльності профспілкових організацій:

Заняття зі слухачами провів Володимир Ковальчук.

В сучасному світі робота бухгалтера все більше пов'язується з використанням різних програмних продуктів. Само про це ішла мова на одному з блоків семінару. Сергій Савенко — спеціаліст компанії “Інгресс-Софт” розповів профспілковим бухгалтерам про особливості роботи з програмними продуктами сімейства “1С”, а також подання різних форм звітності засобами телекомунікаційного зв'язку.

Корисним з практичної точки зору було заняття “Безкоштовні інтернет-сервіси для роботи і життя”, яке провів Віталій Копиш — керівник Центру освіти дорослих “Перспектива”. В цьому інформаційному блоці учасники познайомилися з можливостями та нюансами використання електронної пошти Gmail, планувальника Google Calendar, сервісу електронних нотаток Google Keep та хмарних сховищ даних.

Робота бухгалтера так чи інакше пов'язана з великою відповідальністю та постійними стресами. Щоб допомогти учасникам семінару самим справлятися з важкими життєвими ситуаціями, у програму семінару було включено міні-тренінг “Управління стресами. Стресостійкість”, який провела практичний психолог Ірина Глушко.

Завершилось навчання на приємній ноті — врученням сертифікатів та обміном враженнями від участі у семінарі!