Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


18 Липня 2017 — Запрошуємо до участі в Першому чернігівському літньому таборі «Молодість. Активність. Профспілка»!

Захід відбудеться 25-27 серпня 2017 року в смт. Седнів (30 км від Чернігова), Седнівський кінний двір. В програмі Літнього табору заплановано тренінги з мотивації та командобудування, вправи та квести, спілкування та відпочинок. «новина розгорнуто...»


03 Липня 2017 — Запрошуємо профспілкові організації з усієї України влітку до Чернігова!

Ми організуємо для вас повноцінний семінар, або міні-тренінг з екскурсійною програмою. Відкрийте для себе древню та мальовничу Чернігівщину! З тематиками тренінгів, умовами проживання та харчування ви можете ознайомитися у відповідних розділах сайту. Остаточна програма навчання складається індивідуально, виходячи з потреб замовника. Вартість навчання визначається за домовленістю сторін. «новина розгорнуто...»


22 Червня 2017 — Як змінити негативні іміджеві стереотипи в суспільстві? - питання для семінару представників білоруських профспілок

17-18 червня в Чернігові відбувся тренінг «Формування іміджу профспілки і корпоративна культура» для активістів Вільної профспілки металістів (Республіка Білорусь). В заході взяли участь переважно молоді люди, які тільки знайомляться з профспілковою роботою, але вже прагнуть проявити себе в цій сфері. «новина розгорнуто...»


19 Червня 2017 — Чернігів підбиває підсумки 2016-2017 навчального року

Днями відбулося друге цього року засідання навчально-методичної ради Федерації профспілкових організацій (ФПО) Чернігівської області. Захід відкрив та запросив присутніх до відвертої дискусії Ігор Москаленко — голова обласної Федерації, голова Навчально-методичної ради ФПО. «новина розгорнуто...»


15 Червня 2017 — Чергова група слухачів успішно закінчила навчання з питань охорони праці

На базі Центру освіти дорослих "Перспектива" НМЦ профспілок закінчилось чергове навчання з питань охорони праці для керівників та відповідальних посадових осіб підприємств, установ, організацій. Серед слухачів курсу були представники виробничих, сільськогосподарських та торгових підприємств, закладів системи споживчої кооперації області. «новина розгорнуто...»


Попередня сторінка