Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 

Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


27 Квiтня 2017 — В НМЦ відбувся пленум та вибори голови Чернігівської обласної організації Профспілки працівників державних установ України

В роботі Пленуму взяли участь голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук, перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та голова Федерації профспілкових організацій області Ігор Москаленко. «новина розгорнуто...»


26 Квiтня 2017 — Профспілковці з Білорусі працюють над питанням ефективного лідерства

22-23 квітня в Чернігові проходив семінар з активістами Вільної профспілки металістів (Республіка Білорусь). У центрі уваги - організаторська компетентність профспілкового лідера. «новина розгорнуто...»


25 Квiтня 2017 — Анонсуємо семінар для представників кадрових служб

17 травня та 15 червня запрошуємо в Навчально-методичний центр профспілок на семінари для представників кадрових служб. Навчання також буде корисним для бухгалтерів та керівників підприємств, установ, організацій. «новина розгорнуто...»


21 Квiтня 2017 — Група профспілкових лідерів галузі річкового транспорту вперше за довгий час навчалася в Чернігові

19-21 квітня на базі Навчально-методичного центру профспілок відбувся черговий захід в рамках Дансько-Українського проекту "Посилення внеску профспілки в забезпечення гідної праці, захист прав працівників та демократизацію в Україні". «новина розгорнуто...»


15 Квiтня 2017 — Чергова група слухачів закінчила навчання з питань охорони праці

На базі Центру освіти дорослих "Перспектива" НМЦ профспілок закінчилось чергове навчання з питань охорони праці для керівників та відповідальних посадових осіб підприємств, установ, організацій. Серед слухачів курсу були представники виробничих та сільськогосподарських підприємств, профспілкових організацій, освітніх установ та закладів соціальної сфери та ін. «новина розгорнуто...»


Попередня сторінка