Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


12 Травня 2020 — Фахівці Чернігівського Центру освоїли технології дистанційної роботи та допомагають профспілковим організаціям

9-11 травня відбувся вебінар з питань використання онлайн сервісів для організації віддаленої роботи. Учасники навчання - лідери членських організацій Білоруського конгресу демократичних профспілок (БКДП). «новина розгорнуто...»


16 Березня 2020 — Перед запровадженням карантину — ще один профспілковий захід

Днями в Чернігівському Навчально-методичному центрі профспілок (НМЦ) закінчився семінар-тренінг для лідерів членських організацій Профспілки авіапрацівників України. Учасники зосередилися на двох основних питаннях — колективні договори та мотивація профспілкового членства. «новина розгорнуто...»


06 Березня 2020 — Чернігівська профспілкова “Молодіжка” розширила склад і оновилася

5 березня в приміщенні Навчально-методичного центру профспілок відбулося перше в новому році засідання Молодіжної ради Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (МР ФПО). Приємно відзначити, що напередодні до складу Ради було включено відразу 7 новачків і наразі цей дорадчий орган складається з 25 молодих профспілковців. «новина розгорнуто...»


05 Березня 2020 — Охорона праці — важливий напрямок діяльності профспілкового Центру

5 березня ще одна група завершила навчання на курсах з питань охорони праці. Після тижневих лекційних занять в Навчально-методичному центрі профспілок учасники пройшли перевірку знань та отримають посвідчення встановленого зразка. «новина розгорнуто...»


24 Лютого 2020 — Представники демократичних білоруських профспілок продовжують співпрацю з Чернігівським Центром

В сучасному інформаційному світі неможливо уявити успішну організацію без грамотної системи внутрішніх комунікацій. 22-23 лютого в Чернігові зібралися активісти Вільної профспілки металістів (Республіка Білорусь) щоб дослідити психологічні, соціальні та технічні аспекти саме цієї сфери. «новина розгорнуто...»


Наступна сторінка