Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 
Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


17 Червня 2019 — Профспілкові сторінки в соцмережах: розвивати та адмініструвати

Вільна профспілка металістів (Республіка Білорусь) — є давнім та надійним партнером Навчально-методичного центру профспілок. І ось, 15-16 червня відбулася чергова зустріч в Чернігові. Тема семінару — удосконалення роботи організації в соціальних мережах. «новина розгорнуто...»


14 Червня 2019 — Чернігівський Навчально-методичний центр (НМЦ) приймає сумських комунальників

14 червня закінчився семінар для лідерів структурних ланок Сумської обласної організації Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України. «новина розгорнуто...»


13 Червня 2019 — По знання з охорони праці - в профспілковий навчальний центр

13 червня 2019 року в Навчально-методичному центрі профспілок закінчилися чергові курси з питань охорони праці для керівників та відповідальних посадових осіб підприємств, установ, організацій. Слухачі засвоїли програму, яка була складена відповідно до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05). «новина розгорнуто...»


11 Червня 2019 — Зміцнюємо командний дух колективу на замовлення!

11 червня на замовлення Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Чернігівській області в Навчально-методичному центрі (НМЦ) профспілок відбувся міні-тренінг для співробітників. «новина розгорнуто...»


06 Червня 2019 — Стартує реєстрація для участі в III Чернігівському літньому таборі «Молодість. Активність. Профспілка» (#МАП2019)

Захід відбудеться 11-14 липня 2019 року в м. Чернігові та смт. Седнів Чернігівської області. Літній табір — це унікальний мікс профспілкового навчання, обміну ідеями та практиками, нових знайомств та активного відпочинку! «новина розгорнуто...»


Наступна сторінка