Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 

Вебінари з профспілкової тематики.


Приєднуйтесь до нас:
Facebook logoYouTube logo
Партнери:


Новини:


15 Лютого 2017 — Соціальні партнери на Чернігівщині поширюють правові знання

15 лютого в НМЦ профспілок відбувся семінар з актуальних питань трудового законодавства для керівників, спеціалістів та профспілкового активу підприємств, установ, організацій Деснянського району м. Чернігова. «новина розгорнуто...»


10 Лютого 2017 — Підвищуємо обізнаність профспілкових бухгалтерів

Практика роботи показала, що низка змін у законодавстві, які набули чинності в 2017 році потребують тлумачення. Саме з цією метою, днями в НМЦ профспілок відбувся семінар для головних бухгалтерів обласних, районних, міських та первинних профспілкових організацій. «новина розгорнуто...»


07 Лютого 2017 — Перша в 2017 році група слухачів курсів з питань охорони праці закінчила навчання

Днями в Центрі закінчилось чергове навчання з питань охорони праці для керівників та відповідальних посадових осіб підприємств, установ, організацій. Серед слухачів були керівники та спеціалісти виробничих та комунальних підприємств, закладів охорони здоров'я, профспілкових організацій та ін. «новина розгорнуто...»


04 Лютого 2017 — Вебінар для профспілкових організацій

7 лютого 2017 року з 11:00 до 12:00 відбудеться вебінар для профспілкових лідерів та активістів: “Застосування Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України в частині оплати праці”. Учасники вебінару прослухають виступ Хоменко Ірини Іванівни — заступника начальника Управління Держпраці у Чернігівській області. «новина розгорнуто...»


02 Лютого 2017 — Час планувати профспілкове навчання!

Шановні друзі-спілчани! 2017 рік вже приніс нам дуже багато новацій! Зараз, як ніколи, необхідно актуалізувати свої знання з вимогами законодаства. Маємо для вас три чудові пропозиції. «новина розгорнуто...»


Попередня сторінка