Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 

Вебінари з профспілкової тематики.


Партнери:Новини:


01 Грудня 2016 — Чергова група слухачів закінчила навчання з питань охорони праці

Днями в Центрі закінчилось навчання на курсі з питань охорони праці для керівників та відповідальних посадових осіб підприємств, установ, організацій. Цього разу значну частину групи склали представники базових центрів зайнятості з різних куточків Чернігівської області. Також серед слухачів були керівники та спеціалісти виробничих підприємств, закладів охорони здоров'я та громадских організацій. «новина розгорнуто...»


30 Листопада 2016 — Бухгалтери шахтарської Профспілки з усієї України традиційно підвищують свою кваліфікацію в Чернігові

Протягом останніх років Чернігівський НМЦ профспілок став постійним місцем проведення навчання Профспілкою працівників вугільної промисловості України. В останні дні листопада Центр зустрічав слухачів семінару-практикуму головних бухгалтерів, бухгалтерів та голів ревізійних комісій структурних ланок Профспілки. «новина розгорнуто...»


28 Листопада 2016 — Комунальники Чернігівщини підвищують кваліфікацію профспілкових бухгалтерів своїх організацій

Днями на базі Навчально-методичного центру профспілок відбувся семінар бухгалтерів, скарбників Чернігівської обласної організації Профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення. Відкрив захід, проінформував про стан справ в профспілковому русі та запросив учасників до роботи лідер організації В'ячеслав Сальніков. «новина розгорнуто...»


25 Листопада 2016 — Чернігівський НМЦ знову збирає профспілкових бухгалтерів з усієї України

Пройшов лише місяць, а в Чернігові - черговий всеукраїнський семінар для профспілкових бухгалтерів. Протягом 21-24 листопада слухачі працювали за програмою семінару “НОВАЦІЇ ЗАКОНОДАВСТВА У ФІНАНСОВІЙ РОБОТІ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ”. Представники Донеччини і Дніпропетровщини, Сумщини і Одещини об'єдналися на 5 днів в бажанні отримати практичні знання та найсвіжішу інформацію, яка пов'язана з їх роботою. «новина розгорнуто...»


17 Листопада 2016 — Керівники Чернігівщини першими в Україні підписали тристоронній меморандум про співпрацю з Профспілкою працівників державних установ

16 листопада в приміщенні НМЦ профспілок відбулося ІІ засідання пленуму Чернігівської обласної організації Профспілки працівників державних установ України. В заході взяли участь голова обласної ради Ігор Вдовенко, очільник облдержадміністрації Валерій Куліч, голова Центрального комітету Профспілки Юрій Піжук, а також лідер Федерації профспілкових організацій області Ігор Москаленко. «новина розгорнуто...»


Попередня сторінка