Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 

Вебінари з профспілкової тематики.


Партнери:Новини:


14 Жовтня 2016 — Контроль за дотриманням законодавства з охорони праці — один з пріоритетів освітянської Профспілки

З періодичністю в три роки лідери структурних ланок Чернігівської обласної організації Профспілки підтверджують свої повноваження представників Профспілки з питань охорони праці при здачі іспитів після проходження курсу навчання. «новина розгорнуто...»


05 Жовтня 2016 — Чернігів офіційно розпочинає новий навчальний рік в системі профспілкової освіти

4 жовтня в Навчально-методичному центрі профспілок відбулися збори профактиву області, присвячені Всесвітньому дню дій за гідну працю та початку нового навчального року. В рамках заходу відбулася зустріч з заступником голови Федерації профспілок України Олександром Шубіним. «новина розгорнуто...»


03 Жовтня 2016 — Білоруські профспілки в Чернігові працють над питанням організаційного зміцнення

1-2 жовтня пройшло для Чернігівського Навчального центру під знаком організаційного зміцнення профспілки і розробки внутрішньої політики. Саме таку назву отримав семінар для білоруської Незалежної профспілки гірників (НПГ). «новина розгорнуто...»


28 Вересня 2016 — Профспілка, як колиска громадянського суспільства

Чи є громадянське суспільство в Україні? Чи впливають громадяни на політику держави? Ці два надактуальні питання стали опорою триденного регіонального тренінгу на базі Чернігівського НМЦ ФПО в рамках дансько-українського проекту «Посилення внеску профспілок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників та демократизацію в Україні» групи «Освіта» Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки. «новина розгорнуто...»


25 Вересня 2016 — Шановні профспілкові лідери та бухгалтери!

24-28 жовтня 2016 року в Чернігівському навчальному-методчному центрі профспілок планується проведення семінару-практикуму “НОВАЦІЇ ЗАКОНОДАВСТВА У ФІНАНСОВІЙ РОБОТІ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ”. «новина розгорнуто...»


Попередня сторінка