Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 

Вебінари з профспілкової тематики.


Партнери:Новини:


25 Вересня 2016 — Шановні профспілкові лідери та бухгалтери!

24-28 жовтня 2016 року в Чернігівському навчальному-методчному центрі профспілок планується проведення семінару-практикуму “НОВАЦІЇ ЗАКОНОДАВСТВА У ФІНАНСОВІЙ РОБОТІ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ”. «новина розгорнуто...»


16 Вересня 2016 — Лідери "військової" профспілки вивчають питання мотивації профчленства

Днями в стінах чернігівського Центру відбулася звітно-виборна конференція територіального комітету №5 Профспілки працівників Збройних сил України. Лідери первинних профспілкових організацій з чотирьох регіонів України: Чернігівської, Житомирської, Полтавської та Черкаської областей підбили підсумки за звітний період та обрали на новий термін головою Теркому №5 Леоніда Дудченка. «новина розгорнуто...»


15 Вересня 2016 — Оновлений профком студентів ЧНПУ пройшов перше навчання

14 вересня на базі Навчально-методичного центру профспілок відбувся семінар для студентського профспілкового активу Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка. В дружній та комфортній атмосфері за невеликий час студенти отримали суттєвий обсяг корисної інформації. «новина розгорнуто...»


13 Вересня 2016 — Запрошуємо профорганізації Чернігівської області до участі у міжнародному навчальному проекті

Оголошується реєстрація учасників проекту “Посилення впливу молоді на модернізацію профспілкових організацій Чернігівської області”! Проект реалізується Чернігівським Навчально-методичним центром профспілок за підтримки Фонду “Солідарність без кордонів” профспілки 3F Данії. «новина розгорнуто...»


01 Вересня 2016 — Навчаємо жінок, яка бажають розпочати власну справу

30-31 серпня на базі Центру освіти дорослих "Перспектива" НМЦ профспілок проходив надзвичайно цікавий та корисний захід. А саме - семінар для жінкок-підприємниць та жінок, які бажають розпочати власну справу і перебувають на обліку у Чернігівському міському центрі зайнятості. «новина розгорнуто...»


Попередня сторінка