Підприємство «Навчально-методичний центр»
Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
Goggle translateTranslate
перевести на русский
translate to english
Послуги:
навчання
конференц-сервіс
готель
кафе
Інформація:
новини
про нас
контакти
про Чернігів
корисне профлідеру
задати питання
 

Вебінари з профспілкової тематики.


Партнери:


Новини:


11 Липня 2016 — Навчально-методичний центр став майданчиком для пошуку шляхів модернізації жіночих структур білоруських профспілок

9-10 липня Чернігівський навчальний центр профспілок вперше приймав представників жіночої мережі Білоруського конгресу демократичних профспілок. Більше 30 учасниць з чотирьох незалежних профспілок: БНП, СПМ, СПБ, РЕП працювали над питанням модернізації своїх структур. «новина розгорнуто...»


08 Липня 2016 — Орговики та інформаційники Профспілки працівників охорони здоров'я України в Чернігові

4-8 липня в Чернігівському НМЦ було проведено великий семінар для відповідальних за організаційну та інформаційну роботу. Навчалися спеціалісти обласних організацій Профспілки працівників охорони здоров'я України. Слухачі з усіх куточків держави опрацювали дуже широкий спект питань, адже, як відомо, орговики - це універсальні своєрідні "солдати" профспілок. «новина розгорнуто...»


01 Липня 2016 — Чернігівські підприємниці зустрілися з Олександрою Кужель

30 червня в приміщенні Навчально-методичного центру профспілок відбулася зустріч жінок-підприємниць м. Чернігова з народним депутатом, головою Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Олександрою Кужель. «новина розгорнуто...»


27 Червня 2016 — Побудова жіночого політичного лобі в Україні

Проект з такою назвою стартував в регіоні за участю Чернігівської обласної організації Спілки жінок України. Захід відбувся в форматі круглого столу «Стратегії розширення участі жінок у політиці». Впродовж червня в рамках проекту, що впроваджується Всеукраїнською організацією «Жіночий консорціум України» за підтримки Фонду Демократії ООН у 12 областях України проводиться марафон круглих столів. «новина розгорнуто...»


23 Червня 2016 — Покращуємо інформування профорганізацій Чернігівщини на районному рівні

Наприкінці червня лідери первинок Ічнянської районної організації Профспілки працівників АПК України завітали на семінар до Чернігівського НМЦ профспілок. Серед слухачів групи було чимало новообраних голів первинних профспілкових організацій. Саме тому до програми навчання були включені базові для роботи профспілкового лідера питання. «новина розгорнуто...»


Попередня сторінка